W Mirkowie powstanie boisko!

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Konstancin-Jeziorna zyska kolejne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Gmina ogłosiła postępowanie przetargowe na budowę nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego przy ul. Anny Walentynowicz na os. Mirków. Do 22 maja oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy.

W gminie Konstancin-Jeziorna jest wiele miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu. Mieszkańcy mogą korzystać m.in. z siłowni plenerowych, placów zabaw, skateparku, ścieżki zdrowia oraz boisk wielofunkcyjnych, które działają na osiedlu Grapa i przy ul. Południowej. W najbliższym czasie na mapie miasta pojawi się kolejny punkt do rekreacji i uprawiania sportu, tym razem na osiedlu Mirków.

Nowe miejsce

W miniony piątek (5 maja) gmina ogłosiła postępowanie przetargowe na budowę boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią (poliuretanową). Nowy obiekt o wymiarach 30,60 m × 17,00 m stanie przy ul. Anny Walentynowicz. Na boisku będzie można grać w koszykówkę oraz piłkę nożną i ręczną. Całość zostanie ogrodzona piłkochwytami i oświetlona sześcioma latarniami z energooszczędnymi żarówkami typu LED. W ramach inwestycji powstanie też chodnik z kostki brukowej, od północnej strony, zapewniający dojście do obiektu. Pojawią się również ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci oraz tablica informacyjna.

Oferty do 22 maja

Termin realizacji inwestycji, wraz z niezbędnymi odbiorami, to 4 miesiące od podpisania umowy z wyłonionym w postępowaniu przetargowym wykonawcą. Do 22 maja oferty mogą składać wszystkie zainteresowane firmySzczegóły dostępne są na platformie przetargowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię