W naszym okręgu najwięcej głosów zdobyli Cimoszewicz i Saryusz-Wolski

8

Włodzimierz Cimoszewicz startujący z pierwszego miejsca, z listy Koalicji Obywatelskiej zdobył ponad 200 tys. Jacek Saryusz-Wolski, lider listy PiS – 166 tys. głosów.

Prawdopodobnie mandaty zdobyli także Danuta Hübner (KE), Kamila Gasiuk-Pihowicz (KE) i Robert Biedroń (Wiosna).
Nasz okręg w wyborach do Parlamentu Europejskiego to Warszawa oraz powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński. Dane sondażowe wskazują, że w naszym okręgu Koalicja Europejska otrzymała 47,4 proc. głosów, Prawo i Sprawiedliwość poparło 29,8 proc.
Do Parlamentu Europejskiego nie dostał się Andrzej Halicki, który w powiecie piaseczyńskim od kilku tygodni uśmiechał się do nas niemal z każdego słupa.

8 KOMENTARZE

  1. Czyli mozna mieć ojca mordercę polskich patriotów, kpic z powodzian i przejechać na pasach staruszke niezarejestrowanym samochodem uciekajac z miejsca wypadku i …. wygrac demokratyczne wybory. Hańba, hańba, hańba, po trzykroc hańba ! Kto głosował na towarzysza cimoszkę ten jest ….. Dopiszcie sobie sami kim.

  2. Jacek Saryusz-Wolski, lider listy PiS tak “przypadkiem” był 3. Maja w Górze. Niewinnie zabrał głos – po raz pierwszy, ciekawe, kiedy znów “przypomni sobie” o Górze i pokaże się “bezinteresownie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię