W niedzielę rusza XXIII Grand Prix

0

PIASECZNO Już w jutro rozpocznie się XXIII edycja Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Turniej, który pierwotnie miał się rozpocząć w styczniu, w związku z pandemią startuje z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Patronem medialnym wydarzenia jest Kurier Południowy

W cyklu odbędzie się sześć turniejów, a finałowy TOP-12 zakończy zmagania uczestników w grudniu. Organizatorzy z UKS Return Piaseczno przygotowali dla pingpongistów szereg atrakcji. Do Piaseczna, w roli gościa specjalnego, przyjedzie Paulina Krzysiek, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorek z 2021 roku, zawodniczka ekstraklasy z MUKS Nadarzyn. Uczestnicy będą mieli możliwość gry z mistrzynią, a w loterii jeden ze szczęśliwców wylosuje 30-minutowy trening z gwiazdą. Oprócz tego do wylosowania będą również koszulki reprezentantów Polski oraz vouchery do restauracji Szara Eminencja w Piasecznie.
Rywalizacja odbędzie się w ośmiu kategoriach, a nowością będzie kategoria „Skrzat”, dla dzieci urodzonych w roku 2012 i młodszych. Zawody rozpoczną się w sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie o godzinie 10. Więcej informacji na stronie internetowej www.returnpiaseczno.pl.

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię