W Piasecznie powstaje sekcja karatejudo

0

PIASECZNO W Piasecznie powstaje nowa sekcja sztuk walki łącząca karate z judo. – Naszym celem jest stworzyć kompletną i wszechstronną sztuką samoobrony – mówi Ryszard Janiszewski (7 dan judo).

– Postanowiłem połączyć walkę w dystansie z walką w zwarciu – mówi Ryszard Janiszewski  – Karatejudo jest uniwersalną, kompleksową sztuką samoobrony, pozwalającą odnaleźć się w każdej sytuacji.
Ryszard Janiszewski to trener legenda. Judo praktykuje od 1963 roku – jako trener naucza i propaguje tę sztukę walki od 1971 roku. W latach 1988 – 1996 był trenerem kadry olimpijskiej Kuwejtu. W swoim wieloletnim doświadczeniu zawodowym zgłębiał i doskonalił umiejętności nie tylko w judo, ale także w karate, sambo oraz w juitsu.

 

 

Kamil Staniszek praktykuje karate od ponad 20 lat – uprawnienia instruktorskie uzyskał w 2001 roku, trenując w Warszawskim Centrum Karate. W kolejnych latach był związany z klubem Ronin, w którym zdobył pas mistrzowski oraz rozwijał swoje doświadczenie instruktorskie. Poszukując własnego stylu ćwiczył także kickboxing, bjj, boks oraz taekwondo.
– Mamy różne doświadczenia i umiejętności. Łączy nas szacunek do tradycyjnych sztuk walki – mówi Kamil Staniszek. – Chcemy zarazić was swoją pasją i zachęcić do aktywności fizycznej.

Pierwszy trening karatejudo odbędzie się we wtorek 4 września, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Świętojańskiej 18 o godz. 19

Zapraszamy na fanpage karatejudo – tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię