W Piasecznie ruszyła pierwsza w Polsce Żabka Drive

6

PIASECZNO W Piasecznie ruszyła Żabka Drive, dzięki której można zamówić i odebrać produkty z oferty Żabka Café bez wychodzenia z auta

Nowością jest zlokalizowana w Piasecznie Żabka Drive, w której zakupy można zrobić bez wysiadania z auta. W tym sklepie klienci znajdą poszerzony asortyment przekąsek znanych z Żabka Café. Dostępne są między innymi hot dogi, zapiekanki, burgery, wrapy, panini, a także słodkie przekąski jak na przykład babeczki, pączki i drożdżówki. Miłośników słodkich deserów ucieszy możliwość zakupu shake’ów i lodów włoskich. Produkty te są sprzedawane w trzech smakach: waniliowym, truskawkowym i czekoladowym. Nie zabraknie również szerokiego asortymentu ulubionego ciepłego napoju naszych klientów, czyli aromatycznych kaw, które będzie można wypić zarówno z dodatkiem mleka tradycyjnego, jak i owsianego.

Dla klientów ceniących sobie możliwość zrobienia tradycyjnych zakupów w sąsiedztwie sklepu znajduje się przestronny parking. W Żabce Drive znajdziemy także specjalną strefę, gdzie można usiąść, zjeść i odpocząć przed dalszą podróżą oraz miejsce do ładowania baterii w urządzeniach mobilnych.

Nowe koncepty sklepów powstają z aktywnym udziałem franczyzobiorców Żabki, dla których możliwość prowadzenia sklepu w nowym formacie jest szansą na rozwój ich biznesu.

– Z siecią Żabka związany jestem od niemal 10 lat, w tym od 6 lat jako franczyzobiorca – mówi Patryk Nogaj, franczyzobiorca Żabki Drive w Piasecznie.  – Początkowo pomagałem mamie, dziś sam prowadzę swój sklep. Byłem też członkiem Rady Franczyzobiorców oraz Partnerem ds. Zmiany Franczyzobiorcy. Rozwój zawodowy i osobisty jest dla mnie niezwykle ważny, stąd decyzja o poprowadzeniu sklepu Żabka Drive. Jestem przekonany, że nowy format odpowie na oczekiwania klientów będących w podróży, którzy od teraz mogą sięgnąć po ulubiony produkt znany z Żabki Café bez wychodzenia z auta. Co więcej, moja placówka, jako pierwsza, będzie mogła pochwalić się pysznymi shake’ami, które z pewnością będą mieć grono swoich wielbicieli – podkreśla Patryk Nogaj.

Żabka Drive zlokalizowana jest z kolei w Piasecznie przy ul. Puławskiej 44d, a jej powierzchnia sali sprzedaży ma 140 mkw.

6 KOMENTARZE

  1. Naprawdę powód do dumy.. Jeszcze w tak beznadziejnym i słabo dostępnym miejscu. Ale to pewnie po to aby skarbówka miała blisko do sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię