W powiecie piaseczyńskim wygrał Rafał Trzaskowski

6

W powiecie piaseczyńskim w drugiej turze wyborów wyraźnie wygrał Rafał Trzaskowski. Zdobył aż 58,62 proc. głosów mieszkańców uprawnionych do głosowania. Na Andrzeja Dudę zagłosowało 41,38 proc. wyborców

Rafał Trzaskowski największym poparciem cieszy się w gminie Lesznowola. Tu zdobył imponujący wynik 64,53 proc. Niemal tak samo dużym poparciem cieszy się w gminie Piaseczno, gdzie zagłosowało na niego aż 64,37 proc. wyborców. W gminie Konstancin-Jeziorna na Trzaskowskiego postawiło 56,52 proc. głosujących.
Gdyby o wyniku wyborów rozstrzygały wyniki z jednej gminy, Rafał Trzaskowski wygrałby także w Prażmowie. Tam zagłosowała na niego 50,79 proc. mieszkańców biorących udział w głosowaniu.

 

Andrzej Duda, podobnie jak w pierwszej turze mógł liczyć na duże poparcie w gminie Góra Kalwaria. Tym razem osiągnął wynik 52,60 proc. Jeszcze lepszy wynik dla urzędującego Prezydenta RP padł w gminie Tarczyn. Zagłosowało na niego 59,63 proc. mieszkańców biorących udziału w głosowaniu.

czytaj też:

6 KOMENTARZE

 1. Proszę Państwa,
  zdrowy rozsądek, demokracja i mądrość większości obywateli którzy poszli na wybory, pozwoliła uczynić nasz kraj stabilmym na kolejne 5 lat.
  Gratuluję!!!

 2. Tak się mówi, że duże ośrodki miejskie głosowały na takiego kandydata a ośrodki wiejskie na innego kandydata, że lepiej wykształceni głosowali na takiego kandydata a słabiej wykształceni na innego kandydata, że młodsi głosowali na takiego kandydata a starsi na innego kandydata, tak?

  Ale od rana nurtuje mnie pytanie kto wygrał w zakładach penitencjarnych?

  • Ciekawe pytanie. Zwłaszcza ci osadzeni z mafii VATowskich których podobno tylu złapano. Ja osobiście o żadnym procesie nie słyszałem a prawie każdego dnia na pasku w TV są informacje o kolejnych sukcesach w ich ściganiu

   • Wystarczy wpisać proste hasło w wyszukiwarce, zobaczysz ile osób już w więzieniach siedzi za te przekręty na VAT i gwarantuję ci, że nie będą to strony TVP.
    Ale jak się nie chce to lepiej narzekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię