W przyszłym tygodniu remont na ul. Jana Pawła II. Objazdy!

7

PIASECZNO We wtorek 17 listopada 2020 roku Starostwo Powiatowe w Piasecznie rozpocznie przebudowę powiatowej części ulicy Jana Pawła II w Piasecznie. Odcinek od ul. Dworcowej do Żytniej zostanie zamknięty, a między Żytnią a torami wprowadzony będzie ruch wahadłowy. Prace mają potrwać do 30 listopada 2020 roku.

Na powiatowej części ulicy Jana Pawła II – od torów do Dworcowej, powstanie m.in. nowa nawierzchnia, chodniki, ciąg pieszo-rowerowy, zatoka autobusowa. Zostanie rozbudowana sygnalizacja świetlna. Posadzone zostaną również drzewa i krzewy.

Od 17 listopada odcinek od ul. Dworcowej do ul. Żytniej wyłączony zostanie z ruchu, natomiast od ul. Żytniej do torów wprowadzony będzie ruch wahadłowy – prace podzielone zostały na dwa etapy, każdy po zajęciu jednego pasa ruchu. Ruch sterowany będzie wahadłowo za pomocą sygnalizacji świetlnej. Z uwagi na prowadzone prace ruch w relacji Żytnia – Orężna (skręt w lewo z Żytniej jadąc od Nadarzyńskiej) zostanie wyłączony z użytkowania. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Nadarzyńska – Wojska Polskiego – Jana Pawła – Jarząbka – Żytnia. Prace mają potrwać do 30 listopada 2020 roku.

CZYTAJ TAKŻE:  Zaszalał w drogerii, rachunek wyniósł prawie 2 tys. zł

Inwestycje współfinansuje Gmina Piaseczno w kwocie 1 150 000 zł.

Źródło: piaseczno.pl

7 KOMENTARZE

  1. A co się dzieje z Dworcową przy Biedrze? Czy to nie miał być koniec z końcem wakacji? Niech jeszcze zamkną Jarząbka, Żytnią (mimo że jest nowa), Powstańców Warszawy, Wojska polskiego i wiele innych

  2. Czy ktoś się wreszcie zlituje nad mieszkańcami Piaseczna? Czy nie można zaczynać jednego remontu dopiero jak skończy się poprzedni? Za chwilę bez własnego helikoptera z Piaseczna się nie wydostaniemy. Ta ulica nie jest w najgorszym stanie w mieście, żeby tak pilnie ją zamykać zanik otworzą w pełni Dworcową. Tym bardziej, że część osób objeżdża tędy remont w Zalesiu Dolnym.

  3. Robia ulice ktore sa w dobrym stanie dziwna sprawa,wystarczy pojechac kawalek dalej ul.Pod Bateriami duzy ruch czeste wzpadki i kolizje a droga brak slow,nastepnie ul.11Listopada na ktorej stoi Pomnik bitwy pod Golkowem tam ma sie wrazenie jakby czas zatrzymal sie w 1794r bezwatpienia jest to w tej chwili najgorszy i z nie wyjasnionych przyczyn najmniej zadbany rejon Piaseczna

  4. Nie zrobią raz a porządnie, nie Przemyśla jak to miałoby wyglądać, robią, potem zrywaja, psują i na nowo robią. Gdzie tu głowa ile to wydatków, pieniędzy. Kto tym zarządza jakie to koszta. Głowa boli,gdzie oszczędności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię