W sobotę huczne obchody 60-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

0

PIASECZNO Już w najbliższą sobotę 17 czerwca w Przystani pod Klonami przy ul. Szkolnej 18 odbędzie się uroczystość z okazji 60-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Oprócz części oficjalnej zaplanowano także dużo wydarzeń kulturalnych oraz potańcówkę


Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo koncerty i potańcówka odbędą się pod gołym niebem – mówi Bogdan Pawlak, przewodniczący związku. Uroczystość, na którą cały czas przyjmowane są zapisy, rozpocznie się o godz. 14 od powitania gości i przemówień okolicznościowych. Następnie, przed godz. 15, rozpocznie się część artystyczna. W programie m.in. koncert Andrzeja Rosiewicza, podczas którego będzie można posłuchać najpopularniejszych przebojów artysty. Następnie na scenę wkroczy DJ-ka Wika, najstarsza, ale cały czas pełna werwy, didżejka w Polsce. Zagra ona miks znanych i popularnych przebojów, w tym tak lubiane przez seniorów disco. Około godz. 16 rozpocznie się zabawa taneczna. Na uczestników uroczystości będzie czekał poczęstunek, słodkie krówki i moc atrakcji, w tym liczne konkursy.
W sobotę centrum miasta zostanie opanowane przez roztańczonych seniorów – zapowiada Bogdan Pawlak. – To cieszy i podnosi na duchu. Tym bardziej, że nasz związek cały czas rośnie w siłę i obecnie liczy już ponad 1000 członków. Mamy własny Klub Seniora i kawiarenkę, co dodatkowo sprzyja integracji. Nasi seniorzy są też aktywni. Tylko w tym roku ponad 300 osób wyjedzie na organizowane przez nas wakacje nad polskim morzem.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię