W sprawie budynku pod linią wysokiego napięcia wypowiedział się nadzór budowlany

0

LESZNOWOLA Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie odebrał budynku handlowo-usługowego znajdującego się pod linią wysokiego napięcia u zbiegu ulic Postępu i Słonecznej w Kolonii Lesznowola. Jaki będzie dalszy los tej inwestycji?


W budynku ma funkcjonować market Stokrotki. Już kilka miesięcy temu sieć przeprowadziła rekrutację, jednak do tej pory sklep nie doczekał się otwarcia. Dlaczego?
Decyzję o otwarciu sklepu podejmiemy tylko wtedy, jeżeli będziemy pewni, że wszystko jest zgodne z przepisami – informowała dwa tygodnie temu Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki. – Budynek, w którym ma funkcjonować Stokrotka, musi być całkowicie bezpieczny dla naszych pracowników i klientów.
Sieć informowała wówczas, że inwestor nie przekazał jej jeszcze wszystkich niezbędnych dokumentów. Okazuje się, że chodzi tu najprawdopodobniej o odbiór budynku do użytkowania, czemu sprzeciwił się PINB. Z naszych informacji wynika, że od decyzji PINB-u właściciel odwołał się do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który ma wypowiedzieć się w tej sprawie do końca marca.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię