W tej dziurze można urwać koło!

1

PIASECZNO Trwa remont ulicy Okulickiego na odcinku pomiędzy ulicą Puławską i Julianowską. Tymczasem kierowcy narzekają na zły stan drogi między ul. Mleczarską a Puławską. – Przy KFC na pasie dla jadących w stronę Puławskiej jest taka dziura, że można w niej urwać koło – alarmuje nasz Czytelnik Piotr

Niebezpieczna wyrwa w asfalcie znajduje się na wysokości “wodnego parkingu” KFC na pasie dla jadących w stronę ul. Puławskiej. Zachowajcie ostrożność!

Rozpoczęciu przebudowy 2-kilometrowego odcinka drogi 721 towarzyszyła wielka feta z udziałem m.in. marszałka województwa oraz burmistrza Piaseczna Zdzisława Lisa. Przebudowa 2-kilometrowego odcinka drogi ma trwać… ponad 2 lata, czyli tyle co budowa Południowej Obwodnicy Warszawy. Odcinek od Laminy do cmentarza komunalnego ma być przebudowany za rok. Tymczasem kierowcy słusznie narzekają na coraz gorszy stan nawierzchni drogi pomiędzy ul. Mleczarską w Puławską.
– Przebudowa drogi chyba nie zwalnia jej zarządcy od bieżącego utrzymania? – pyta retorycznie nasz Czytelniczka Beata.
– Przy KFC jest ogromna dziura w jezdni – ostrzega nasz Czytelnik Piotr. – Jadąc nawet z niewielką prędkością można poważnie uszkodzić samochód. To skandal by na tak uczęszczanej ulicy były tak poważne ubytki w asfalcie!

AB

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię