GÓRA KALWARIA W sobotę i niedzielę w mieście odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Calvary Gospel. Ich zwieńczeniem będzie koncert 3 grudnia o godz. 18 w kościele „na górce”, na który wstęp jest wolny


Podczas wydarzenia, pasjonaci śpiewania i chóry spotykają się ze znakomitymi instruktorami, którzy są znawcami emocjonalnej, pełnej pasji i niezwykłej energii muzyki gospel. W tym roku gośćmi specjalnymi warsztatów Calvary Gospel będzie charyzmatyczny wokalista, rewelacyjny pianista i dyrygent z Holandii Elvis Ediagbonya, który poprowadzi zajęcia wspólnie z Marshą Otondi oraz dyrygentka i wokalistką Joanna Wątor. Towarzyszyć im będzie grupa znakomitych muzyków sesyjnych.

Wszyscy instruktorzy, muzycy gospel i chór złożony z uczestników warsztatów spotkają się podczas niedzielnego koncertu finałowego. Tegoroczne warsztaty obfitować będą w niezwykle interesujący program, w którym znajdą się znane i lubiane amerykańskie standardy rozrywkowe oraz utwory polskie świąteczno-adwentowe w ciekawych aranżacjach jazzowo-gospelowych. Specjalne miejsce w tym programie znajdą piosenki zmarłego w tym roku znakomitego wokalisty amerykańskiego George’a Michaela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię