W weekend Targowisko Smaków, coś dla koneserów dobrego smaku

1

PIASECZNO „Staropolskie Jarmarki” mają przyjemność zaprosić wszystkich na organizowane wydarzenie jakim jest „TARGOWISKO SMAKÓW”, które odbędzie się w Piasecznie już w ten weekend 29-30 sierpnia na terenie miejskiego targowiska

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu przyjęło ponad 40 wystawców z różnych terenów naszego kraju i nie tylko. Zaprezentują wyroby takie jak: swojskie, regionalne wędliny, wypiekane swoje chleby, miody z własnej pasieki, wyroby z gęsiny, dziczyzny, naturalne soki, powidła, sery żółte dojrzewające, produkty podhalańskie, chałwy z Turcji, Ukrainy oraz nasze Polskie, oliwki bezpośrednio sprowadzane z Turcji, węgierskie ciastka zawijane na drewniane profile, najlepsze burgery w Polsce etc. oraz wiele ciekawych produktów rękodzielniczych od samych producentów.

W niedzielę zaplanowana została STREFA ZDROWIA w której to specjaliści zmierzą tkankę tłuszczową, zaproponują odpowiednią dietę oraz ćwiczenia. W trakcie całego wydarzenia będzie można skorzystać o oferty biorezonansu magnetycznego.

„TARGOWISKO SMAKÓW” odbędzie się w Piasecznie na ul. Żytniej, w sobotę od 9.00 do 20.00 i w niedzielę od 9.00 do 18.00

O wydarzeniu na facebooku przeczytasz tutaj

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię