Wakacje w bibliotece

0

PIASECZNO Pomimo trwających wakacji Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie oferuje ciekawe zajęcia dla najmłodszych

W sierpniu pierwszą propozycją był cykl dwóch zajęć pt. „Teatralnie w bibliotece”. Spotkanie poprowadziła Halina Truss-Uziembło, wieloletnia kierowniczka działu teatru, muzyki i choreografii w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Zajęcia opierały się na szeregu zadań w formie zabaw, które miały na celu podniesienie pewności siebie i samooceny oraz zwalczenie obaw i lęków. Nie zabrakło też ćwiczeń oddechowych i rysowania sylwetki, a także reakcji na inne osoby, miny i ekspresji niewerbalnej.
To jednak nie koniec wakacyjnych zajęć.
– Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na spotkanie z bohaterami bajki „Iniemamocni”, które odbędzie się 22 sierpnia (środa) o godzinie 16:30 – mówi Agnieszka Adamczyk z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie. – Zapisy pod numerem tel. (22) 756 79 11, 504 990 624 lub pod adresem e-mail: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu.
W kolejnym tygodniu (29 sierpnia) w bibliotece planowane jest z kolei robienie zakładek do książek metodą scrapbookingową.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię