Walczymy o życie piaseczyńskiego maturzysty!

1

PIASECZNO Michał jest uczniem klasy maturalnej piaseczyńskiego ogólniaka. Niedawno dowiedział się, że nastąpił u niego nawrót ostrej białaczki, z którą raz już wygrał.

Rok temu o podobnej porze zabrała mu ona możliwość napisania matury i rekrutacji na studia. Ale nie poddał się i wygrał.
– Teraz ma 20 lat, dopóki mógł chodzić do szkoły uczył się świetnie, jest inteligentny i silny, chce zawalczyć znowu – mówi o chorym Michale jego koleżanka ze szkoły. – Przeszkodą jest czas i cena leczenia w Niemczech. Mimo, że Michał czuje się bardzo źle to nie chce się poddać.

Michałowi można pomóc przez stronę siepomaga.pl1 KOMENTARZ

  1. Historia Michała bardzo mnie poruszyła gdyż mam syna w wieku 17 lat i nie wyobrażam sobie takiej tragedii jaka mogła by spotkać każdego z Nas jako Rodzica. Rodzice Michała gorąco proszą o wsparcie. Pomóżcie błagam
    Bardzo proszę o wpłaty. Sprawa jest bardzo pilna bo Michał podjął już leczenie. Brakuje pełnej kwoty, a do końca zbiórki zostało tylko 4 dni, gdyż od wczoraj została ona przedłużona do 5 lutego. Gorąco dziękuję za wpłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię