PIASECZNO Dziś w nocy w garażu podziemnym bloku przy ul. Tukanów 3 nieznani sprawcy zdemolowali kilka samochodów. – W autach powybijano szyby – alarmują mieszkańcy.


– Doszło do uszkodzenia co najmniej siedmiu samochodów – potwierdza kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Właściciele trzech aut już złożyli zawiadomienia. Do piaseczyńskiej komendy wciąż napływają nowe zgłoszenia o uszkodzonych samochodach.

– Mamy klucze i pilota do bramy – mówi jedna z mieszkanek. – Teoretycznie jest on zamknięty i obudowany. Nie tak jak w niektórych blokach, że auta widać.
Na zewnątrz są kamery i możliwe, że one pomogą policji w prowadzonym dochodzeniu.
– Niestety nie mamy monitoringu w środku garażu – mówi Fabian Kubat z administracji bloku. – Możliwe, że samochody zostały zdemolowane przez tę samą grupę osób, które jakiś czas temu uszkodziły auta przy ul. Jarząbka oraz z okolicach Biedronki.


Policja poszukuje świadków zdarzenia. Jeśli ktokolwiek dziś w nocy zauważył coś podejrzanego w okolicach ul. Tukanów 3 proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

Adam Braciszewski

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię