Warsztat samochodowy wyposażony w amfetaminę, marihuanę i ecstasy

0

Policjanci z wydziału kryminalnego i piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali 35-letniego mężczyznę. W prowadzonym przez niego warsztacie samochodowym, zabezpieczono znaczne ilości narkotyków. Tego samego dnia złapano 37-latka z kokainą

Jeden z policjantów z wydziału patrolowego z Piaseczna, w wyniku doskonałego rozpoznania środowiskowego, uzyskał informację, że w jednym z warsztatów samochodowych znajdujących się na terenie powiatu piaseczyńskiego mogą znajdować się środki odurzające. W tej sprawie dalsze działania zostały podjęte wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego.
Podczas przeszukania wskazanego warsztatu, policjanci wezwali przewodnika z psem tropiącym. W wyniku przeprowadzonych czynności środki odurzające zostały znalezione w wielu trudno dostępnych miejscach, między innymi w schowkach pojazdów pozostawionych do naprawy przez klientów.
35-letni właściciel warsztatu trafił do policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli 70 gramów amfetaminy, ponad 16 gramów marihuany oraz tabletki ecstasy.
Tego samego dnia w Piasecznie po pościgu zatrzymany został 37-letni mężczyzna podejrzewany o rozprowadzanie środków odurzających. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Stołecznej Policji podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, znaleźli ponad 44 gramy kokainy.
Obie sprawy przejęli mundurowi z wydziału dochodzeniowo-śledczego w Piasecznie. Według policjantów mają one charakter rozwojowy, nie wyklucza się dalszych zatrzymań.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię