PIASECZNO 11 maja odbędą się warsztaty psychoedukacyjne dla małżeństw i związków nieformalnych. Poprowadzi je Anna Knigawka- psycholog, psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


Relacje w naszych związkach mają zasadniczy wpływ na to, jak postrzegamy siebie i czy uważamy nasze życie za udane. To z satysfakcjonującej relacji w parze wynikają nasze umiejętności komunikacji z innymi ludźmi wokół, relacje z dziećmi, znajomymi, kolegami z pracy.

Jesteście małżeństwem lub związkiem nieformalnym? Zajęcia warsztatowe poparte doświadczeniami osób współuczestniczących są właśnie dla was. Spotkania nie są rozwiązywaniem problemów za kogoś ani doradzaniem-program stworzy okazję do przećwiczenia sposobów prowadzących do efektywnego porozumiewania się, do zwiększenia świadomości swoich uczuć, potrzeb, zarówno własnych, jak i w stosunku do partnera.

Warsztaty poprzedzi konsultacja wstępna (z dwojgiem lub z jednym z partnerów).
Zapisy pod numerem telefonu: 22 737 23 97 lub w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, w godz. 8-16.

Termin warsztatów: 11.05.2017, godz. 9:00-13.00

Konsultacje wstępne i warsztat poprowadzi Anna Knigawka– psycholog, psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, prowadząca psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par i rodzin.

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię