Warsztaty edukacyjne dla dzieci bez wychodzenia z domu

0

Okazuje się, że nauka wcale nie musi być nudna. Będzie można przekonać się o tym wchodząc w najbliższy czwartek na facebookowy fanpage Centrum Janki. To właśnie tam odbędą się w interaktywne warsztaty chemiczne z bohaterami Akademii pana Kleksa


Zajęcia zostaną poprowadzone przez animatorów z Centrum Kulturalno-Edukacyjnego Bajka Pana Kleksa, które jest pomysłodawcą innowacyjnego projektu interdyscyplinarnego opartego na kreatywnym nauczaniu. Podczas warsztatów najmłodsi dowiedzą się, jaką rolę odgrywa w organizmie człowieka witamina C. Będą też mogli na żywo sprawdzić, gdzie jest jej najwięcej. W interaktywnych warsztatach może wziąć udział każdy. Ci, którzy przygotują w domu odpowiednie składniki, będą też mogli równocześnie z Wielkim Elektronikiem wykonywać swoje eksperymenty. Do wspólnej zabawy potrzebne są: szklanka z wodą, buteleczka jodyny, witamina C (najlepiej w tabletkach musujących), 4 kubeczki plastikowe lub szklane (ważne, by były przezroczyste), biały talerzyk (plastikowy, porcelanowy, nie papierowy), folia aluminiowa do osłonięcia stolika, ręcznik papierowy, 1 cytryna lub pomarańcza, 1 mały sok owocowy.

Zajęcia odbędą się w czwartek, 19 listopada, na fanpage’u Centrum Janki w godz. 17–18. Transmisja online będzie dostępna bezpłatnie, nie wymaga też żadnej rejestracji.

 

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię