Ważna droga prawie gotowa

4

PIASECZNO/LESZNOWOLA Niemal skończona jest ulica Kolejowa, która połączyła ul. Jana Pawła II z Fabryczną i Słoneczną. Droga-łącznik ułatwi życie nie tylko mieszkańcom Fabrycznej. Jest to również kolejny przydatny wyjazd z Piaseczna w kierunku Warszawy


Przypomnijmy. Budowa ulicy Kolejowej ruszyła w maju. W tej chwili gotowy jest ciąg główny i znajdująca się po zachodniej stronie ścieżka pieszo-rowerowa. Nie ma jeszcze oznakowania. Nieco pracy wymagają też pobocza, zwłaszcza to znajdujące się od strony torów. Główne roboty zostały jednak zrobione, termin ukończenia wszystkich wypada w listopadzie.
Droga ma około 1,3 km długości i 6 m szerokości wraz z ciągiem pieszo-rowerowym i chodnikiem. Ma kosztować 6,6 mln mln zł, z czego 5,3 mln zł stanowiła dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Od Słonecznej w Starej Iwicznej do Fabrycznej droga biegnie po starym śladzie. Od Fabrycznej do Jana Pawła II – już po nowym.

TW

4 KOMENTARZE

  1. To jest nie normalne droga przy samym przejedzie kolejowym to blokowanie głównej drogi i zagrożenie dla pojazdów które zostaję na torach gdy ktoś próbuj skręcić lub wyjechać z kolejowej

    • @Mieszkaniec

      Mnie nauczyli na kursie prawa jazdy że jak jest przejazd kolejowy i nie ma pewności że zjadę z niego bezpiecznie to nie wjeżdżam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię