PIASECZNO – Szkoda, że nie załatwiłem się pod krzakiem, byłoby bezpieczniej i bardziej higienicznie – komentuje pan Jarosław, który dopiero co wyszedł z toi toia stojącego obok przystanku „Szkolna” przy Puławskiej


Na urągający wszelkim standardom stan dwóch przenośnych toalet naszą uwagę zwrócił dziś pan Andrzej, kierowca taksówki, który jest zmuszony czasem z nich skorzystać, a pracuje po wiele godzin.

– Zapraszam pana burmistrza, niech przyjdzie i sprawdzi jak wyglądają toalety w mieście, którym zarządza – mówi. – Niestety, ten stan nie zmienia się od miesięcy. Mnie jest po prostu wstyd – kręci głową.

Dziś toalety były bardzo brudne, sedes pełny, a smród odstraszał. Toi toie stoją tuż obok przystanków, na których przewija się wielu pasażerów. Jeśli ktoś musi z nich skorzystać, wchodzi do plastikowej budki z obrzydzeniem. Tak jak pan Jarosław, który zastanawiał się, czy ze względów higienicznych nie powinien załatwić się raczej w „zieleni miejskiej”.

Zadaliśmy gminie pytanie czy ktoś na bieżąco kontroluje czystość w toi toiach i czy skoro tak one się prezentują, nie powinna być zwiększona częstotliwość sprzątania w nich. Czekamy na odpowiedź.

7 KOMENTARZE

  1. Jarek: Gdy dopadła mnie grypa39,9 ,zadzwoniłem po taxi z przychodni aby dojechać do apteki potem do domu.Jarek,widziałeś mój stan,ale myślałeś nawalony i kręciłeś taksometrem 2,3,4 taryfa podczas jazdy. Ja chory,ale…pytam za co 50zł za 4km? Pytam dalej: dlaczego przestawiał(pan) taksometr w czasie jazdy? Odpowiedz:pomyliłem się,”płaci pan 20 zł. Jarek,idz do spowiedzi,sraj za swoje,a innym wytykaj gdy sam będziesz ok.

  2. Facet ma przyrodzenie, trafi w tojtoju i na ogrodzenie. Mnie zaś, po przyjęciu pozycji „na narciarza” nie trafić się zdarza ???

  3. taksówkarze naciągacze !!! Jak się wprowadziłem do Piaseczna i nocnym zajechalem koło kebaba na Puławskiej. Poszedlem zapytac w ktora strone na Pelikanów, złotówa mówił że bardzo daleko nogami ok godziny. Wsiadłem i skasował ponad 5 dych oczywiście na około pojechał . Z takim zarobkiem to proponuje Panu do hotelu jechać i się załatwić. Oszust

  4. Smieszni jestescie 🙂 od 20l korzystam z taxoprzewozoczy z wawy i nie narzekam…bo kazdy rozsądny i myślący wie co i jak i za ile jeżdżą (jesli im sie chce) z pna…wiec wyluzujcie malkontenty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię