Wciąż brakuje koszy na śmieci…

0

GÓRA KALWARIA Nasza czytelniczka, pani Elżbieta, cały czas liczy że na jej osiedlu, zlokalizowanym między ulicami Mickiewicza, Wyszyńskiego, Staszica oraz Żwirki i Wigury pojawią się dodatkowe kosze na śmieci. – Urzędniczka w gminie obiecywała, że dodatkowe kosze będą, ale na razie ich nie ma – rozkłada ręce pani Elżbieta


O problemie z koszami pisaliśmy kilka tygodni temu. Gmina obiecała pomóc.
– Tymczasem jedna z urzędniczek, z którą byłam w kontakcie, przestała już odbierać ode mnie telefon… – mówi nasza czytelniczka. – Teraz sytuacja wygląda tak, że w obrębie 3 km są dwa kosze na śmieci. To trochę mało. Czy dostawienie kilku kolejnych jest rzeczywiście takim problemem i przekracza możliwości finansowe gminy?
Piotr Chmielewski, rzecznik ratusza wyjaśnia, że zaraz po interwencji mieszkanki w rejonie jej osiedla został ustawiony dodatkowych kosz na odpady.
– Więcej wolnych koszy póki co nie mamy – wyjaśnia Chmielewski. – Nasza mieszkanka miała też pretensje, że w mieście nie ma koszy na elektroodpady. Takich pojemników rzeczywiście nie ma, ale może pojawią się w przyszłości.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię