We wtorek wielkie otwarcie poszerzonej Puławskiej

6

PIASECZNO Już w najbliższy wtorek ulica Puławska na odcinku od Energetycznej do Syrenki będzie przejezdna w obydwu kierunkach i to na całej szerokości, czyli trzema pasami ruchu. Realizowana od ubiegłego roku inwestycja zostanie oddana na miesiąc przed planowanym terminem


Już od 2 sierpnia kierowcy będą mieli do dyspozycji po trzy pasy ruchu w każdą stronę – informuje Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. – We wtorek rozpoczniemy wdrażanie stałej organizacji ruchu pomiędzy ulicami Energetyczną i Syrenki. Piesi i rowerzyści zyskają chodniki i ścieżki rowerowe. Wykonawca będzie prowadził jeszcze prace porządkowe, które nie będą powodowały utrudnień na ciągu głównym.
Umowa na poszerzenie 350-metrowego odcinka Puławskiej o dodatkowy pas ruchu o wartości prawie 9 mln zł została zawarta 30 sierpnia ubiegłego roku. Inwestycję realizował Strabag. Choć termin zakończenia wszystkich prac upływa 30 sierpnia, droga zostanie oddana do użytku 4 tygodnie wcześniej. W ramach prowadzonych prac została przebudowana także istniejąca droga serwisowa, elektroenergetyka, oświetlenie oraz system odwodnienia.

TW

6 KOMENTARZE

  1. Gdyby wykonawca nie zrobił sobie ponad miesięcznej przerwy, to te 350m poszerzonej jezdni oddałby ponad 2 miesiące przed terminem…

  2. Poszerzać odcinek o długości 350 m przez rok to mega wyczyn. Taka inwestycja powinna trwać nie dłużej niż 4 miesiące. Przy większej ulewie i tak tam woda będzie stała.
    To teraz zamkną skrzyżowanie na 2 lata przy Energetycznej.

  3. A cała reszta piaseczna rozwalona i zakorkowana wraz z zmianą rozkładu jazdy w L39 który jeździ już tylko co godzinę bo po co ludziom dojazd gdziekolwiek. Więc nie wiem z czego się tu cieszyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię