Magiczne Ogrody to miejsce w pobliżu Janowca nad Wisłą, gdzie wraz z całą rodziną przeniesiesz się w niezwykły czarodziejski świat. To pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną baśniową historię.

Przekraczając wrota Magicznych Ogrodów odkrywamy nieznany wcześniej świat fantasy, zamieszkany przez tajemnicze istoty. Wędrując przez Magiczne Ogrody, poruszamy się otoczeni przepiękną scenerią, szumiącymi wodospadami i strumieniami. Pośród drzew, tysięcy kwitnących krzewów i kwiatów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i Smoki.
Poruszając się między pięknymi elementami ogrodu na każdym kroku odkrywamy place zabaw, miejsca odpoczynku jak i pola doświadczeń, wyposażone w urządzenia i elementy wzbudzające kreatywność, ciekawość świata i zarazem angażujące i stymulujące dziecięce zmysły. Jest to idealne miejsce zabaw na świeżym powietrzu .
Dzieci mogą też bez skrępowania bawić się z baśniowymi postaciami – animatorami, którzy zawsze pozostają do dyspozycji gości, znają masę ciekawych zabaw i historię Magicznych Ogrodów. Tematyczny park sensoryczny to świetne miejsce zarówno dla rodziców jak i dzieci. Piękne otoczenie, ogrom atrakcji pozwoli oderwać się od codzienności. Aura panująca w Magicznych Ogrodach zadziwi i zaskoczy nie tylko małych odkrywców ale również ich opiekunów.
W parku znajduje się restauracja, cukiernia, kawiarnia i sklep z oryginalnymi pamiątkami. Dla dzieci i rodzin przygotowano wygodne toalety, przewijaki, miejsce do karmienia, bezpieczne ścieżki, łąki i plaże.
Ogród jest przystosowany do wizyt osób niepełnosprawnych (podjazdy i toalety). Parking mieści kilkanaście autobusów i ponad 1000 samochodów. Magiczne Ogrody są czynne codziennie (również w dni świąteczne) od 10:00 do 19:00. Płaci się tylko za wejście na teren parku, wszystkie atrakcje są już w cenie biletu!

Po więcej informacji warto udać się na stronę internetową Magicznych Ogrodów http://www.magiczneogrody.com oraz profil na Facebooku https://www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię