Wejściówki na Margaret rozeszły się w godzinę… lekcyjną

0

LESZNOWOLA – Potrzeba było tylko 45 minut by rozeszło się 500 bezpłatnych wejściówek na koncert Margaret i Roksany Węgiel, który zaplanowano na sobotę 8 czerwca w hali sportowej SP w Łazach przy ul. Słojewskiego 1

– Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, ale nie aż takiego – przyznaje Jolanta Walentyna Sobolewska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli.
Bezpłatne wejściówki można było odbierać od dziś od godziny 8.00. Ich liczba była ograniczona ponieważ koncert odbędzie się w szkolnej hali gimnastycznej w Łazach, a nie na błoniach przy urzędzie gminy, gdzie zwykle organizowano Święto Lesznowoli. Wszystko przez trwający remont ulicy Gminnej ograniczający dostęp do terenu.
– Tłum chętnych na wejściówki ustawił się już o 7 rano – mówi dyrektor Sobolewska. – Maksymalnie wydawaliśmy 6 wejściówek na osobę. Już na kwadrans przed godziną 9.00 wszystkie się rozeszły. Ubolewam nad tym, że nie wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, ale w tym roku jest wyjątkowa sytuacja – mówi Pani dyrektor. – Ogromne zainteresowanie zarówno Margaret jak i Roksaną podpowiada, że może warto je zaprosić do naszej gminy także w przyszłym roku – dodaje.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię