Wesprzyj charytatywny bieg mieszkanki Piaseczna

0

PIASECZNO Joanna Rębiś, mieszkanka Piaseczna, przymierza się do startu w 17. Półmaratonie Warszawskim, który odbędzie się 26 marca. Swoim startem wesprze szczytny cel, do którego realizacji każdy może jednak dołożyć swoją indywidualną cegiełkę

Biegam Dobrze to coroczna akcja charytatywna biegaczy, którzy poprzez udział w biegach zbierają pieniądze na różne fundacje wspierające różne grupy społeczne. Polega to na tym, że w ramach zapisów wybiera się jedną z ośmiu organizacji dobroczynnych, po czym zakłada swoją wirtualną zbiórkę. Następnie, poprzez zachęcanie swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny cel, stopniowo zasilana jest indywidualna skarbonka.

Stoi przy mnie ogromna grupa wspaniałych ludzi, każdy z nich #BiegaDobrze i jest w nas dużo radości i nadziei – mówi Joanna Rębiś. – Ja osobiście, poprzez swoje bieganie, zbieram pieniądze dla niepełnosprawnych dzieci. Promujemy cel, a nie biegające osoby.

Piaseczyńska biegaczka za swoje „minimum” wyznaczyła sobie zebranie tysiąca złotych na rzecz Fundacji Spartanie Dzieciom, ale każda większa kwota również trafi na wybrany przez nią cel.

Strona internetowa, za pomocą której można wesprzeć inicjatywę.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię