PIASECZNO Z okazji 590. rocznicy nadania praw miejskich miastu Piaseczno zapraszamy chętnych mieszkańców do udziału w multimedialnej zabawie poświęconej historii naszego miasta.

Turniej będzie miał charakter multimedialnego widowiska, podczas którego rywalizacja odbywać się będzie na żywo, a uczestnicy będą odpowiadać na pytania testowe za pomocą tabletów. Wydarzenie odbędzie się 5 listopada 2019 r. w hali sportowej w nowym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 55 (Centrum Edukacyjno-Multimedialne). Podzielone będzie na dwie części, pierwsza (o godz. 15.00) przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej (zgłoszenia poprzez szkoły), druga (o godz. 18.00) dla zespołów złożonych z przedstawicieli różnych instytucji, grup zawodowych i koleżeńskich. Zabawa ta jest zwieńczeniem całorocznych obchodów 590. rocznicy nadania praw miejskich, które Piaseczno otrzymało dokładnie 5 listopada 1429 roku.

Konkurs będzie prowadzony wyłącznie w klasyfikacji drużynowej. Chętnych do udziału w turnieju mieszkańców prosimy o dobranie się w 3-osobowe zespoły. Zgłosić drużynę można najpóźniej 21 października 2019 r. na adres mailowy turniej@piaseczno.eu. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska zgłaszanych osób, nazwę drużyny oraz telefon kontaktowy. Z uwagi na ograniczenia techniczne liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.

Formuła Turnieju jest bardzo atrakcyjna i wartościowa również dla publiczności. W związku z tym zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do przybycia i dopingowania rywalizującym zespołom. Będzie to okazja do wspólnego świętowania i przypomnienia bogatej historii Piaseczna.

Jak taka zabawa wyglądała w innych miastach można zobaczyć na poniższym filmie:

 

Zapoznaj się z regulaminem Turnieju oraz pobierz zbiór materiałów do przygotowania się do konkurencji:

Biuro Promocji i Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię