Wiadomo gdzie dziś spotkamy policjantów z radarem. Noga z gazu!

3

POWIAT Dziś policjanci z ruchu drogowego z Piaseczna wybrali dwa miejsca, gdzie będą sprawdzać prędkość 

Policjanci z ruchu drogowego z Piaseczna „oczekują” dzisiaj na kierowców w Janczewicach na ulicy Jedności oraz w Głoskowie na ulicy Milenium.

Wczorajszy niechlubny rekordzista z Turowic to 62- letni kierowca toyoty. Przekroczył prędkość o 35 km/h. Otrzymał 200 złotych mandatu plus 6 punktów karnych

CZYTAJ TAKŻE:  Mieszkaniec walczy o zwiększenie liczby dzielnicowych

3 KOMENTARZE

  1. A może skontrolować prędkość na Chyliczkowskiej między Al Armii Krajowej a Zieloną? To kilometr od komendy, blisko a nikt tam nie jedzie 50. Wieczorem zwykle 100 a motocykliści 140.

  2. Kontrola na Chyliczkowskiej ostudziłaby gorący temperament kierowców…od strony Chylic jest ograniczenie do 40km/h, a na wysokości Zielonej przejście dla pieszych i łącznik ścieżki rowerowej…a przy okazji sprawdziłbym wielu naszym kierowcom zdolność rozróżniania kolorów sygnalizacji świetlnej…wiem, że to nierealne (logistycznie i ekonomicznie), ale sytuację mógłby poprawić dron rejestrujący wykroczenia na każdym skrzyżowaniu…nieuchronność kary od zawsze przynosi najlepsze skutki

  3. Uwaga, bo będziemy łapać, ale jest nas tylko dwóch, więc noga z gazu, ale tylko w Janczewicach i Głoskowie, a wszędzie indziej można śmiało wcisnąć gaz do dechy. To nie jest śmieszne, to tragiczna polska rzeczywistość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię