Wiadukt na Karczunkowskiej otwarty na stałe. Kierowcy wreszcie mogą odetchnąć

6

LESZNOWOLA W piątek 15 listopada wykonawca ostatecznie otworzył wiadukt nad torami w ciągu ulicy Karczunkowskiej. W jego sąsiedztwie trwają jeszcze prace wykończeniowe


Budowa wiaduktu wlekła się niemiłosiernie, był on otwierany i zamykany, jednak teraz PKP PLK zapewnia, że kierowców nie spotkają już żadne przykre niespodzianki i będą mogli spokojnie korzystać z nowej przeprawy.
– Cały czas trwają prace wykończeniowe na poboczach – informuje Karol Jakubowski z PKP PLK. – Trzeba też uruchomić windy. Mimo to z nowego przejazdu można już korzystać, nie ma ryzyka, że zostanie on zamknięty. Póki wszystkie prace nie dobiegną końca, proszę kierowców o zachowanie w rejonie wiaduktu szczególnej ostrożności.
Niestety, nowy wiadukt kompletnie nie pasuje do prowadzących do niego dróg – Karczunkowskiej (od strony Ursynowa) i Postępu (gm. Lesznowola), które znajdują się w fatalnym stanie. Z naszych informacji wynika, że ta druga doczeka się przebudowy dopiero po wykonaniu Puławskiej-Bis.

TW

6 KOMENTARZE

  1. Wiadukt ostatecznie to otwarty nie jest- ścieżka rowerowa i chodnik zamknięte, zejścia na perony z wiaduktu też. Dalej czekamy na otwarcie…

  2. Ułatwienia dla samochodów w jednym miejscu skutkują pogorszeniem w innych. Powrócą wyścigi nierozumiejącego znaków spalinowego polactwa przez Zgorzałę i wydłuży się korek od Bobrowca do skrzyżowania przy Biedronce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię