Wianki w Mysiadle

0

LESZNOWOLA W sobotę 9 lipca nad stawem w Mysiadle odbyły się tradycyjne Wianki. Na uczestników imprezy czekało, jak zwykle, wiele różnorodnych atrakcji

Wianki otworzyła oficjalnie wójt gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik.

– Pozdrawiam i życzę przepięknej zabawy – aby ten wyjątkowy dzień zapadł państwu na długo w waszych sercach – powiedziała, w imieniu lokalnego samorządu wójt.


W programie imprezy nie zabrakło, między innymi, występów uczestników zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury, zabaw i animacji dla najmłodszych, kiermaszów, no i oczywiście warsztatów plastycznych związanych z wiciem wianków oraz wykonywaniem kwietnych ozdób we włosy. Dodatkowo chętni mogli popływać kajakami, upiec kiełbaski przy ognisku czy zatańczyć zumbę.


Na miejscu odbyły się również koncerty muzyczne. Tego dnia wystąpili: Zespół Piosenki Biesiadnej Mrokowiacy, Aleksandra Puacz-Markowska – półfinalistka The Voice Senior 3, Big Band dla Frajdy, a gwiazdą wieczoru był zespół Habiarjan, wykonujący muzykę folkową z różnych stron świat. Na zakończenie Wianków swoje umiejętności zaprezentowali z kolei magiczni Tancerze Ognia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię