Wichowski zniszczył rywala

0

KICKBOXING Zawodnik X Fight Piaseczno Łukasz Wichowski potrzebował niecałej rundy, żeby pokonać swojego rywala – Miłosza Pacaka z KT Legia w walce podczas gali finałowej Mistrzostw Polski K1 Pro-am PZKB w Markach

Nasz utytułowany zawodnik od samego początku pojedynku chciał udowodnić, że jest wyraźnie lepszy od swojego przeciwnika. Po 19 sekundach walki celne kopnięcie w głowę sprawiło, że Pacak po raz pierwszy wylądował na deskach. Drugi potężny cios Wichowski zadał 35 sekund przez końcem rundy. Zawodnik Legii mógł jeszcze wprawdzie kontynuować pojedynek, ale nasz mistrz poczuł krew, ruszył zdecydowanie do przodu i – już po kilku sekundach – kolejne trafienia skutkowały nokautem technicznym.
– Nie spodziewałem się zwycięstwa w takim stylu, ale cieszę się, że udało mi się skończyć tę walkę tak szybko – mówi reprezentant X Fight. – Moja najbliższa walka odbędzie się 9 marca na gali DSF Kickboxing Challenge w Nowym Dworze Mazowieckim. Tam czeka mnie mocne wyzwanie, bo przeciwnik będzie światowej klasy.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię