GÓRA KALWARIA Wczoraj rozpoczęło się porządkowanie miejsc parkingowych na ul. Kalwaryjskiej. Pracownicy starostwa wymalowali na jezdni nowe pasy. Niestety, obok pozostawili stare, będące w całkiem dobrym stanie. – Spróbujemy temu zaradzić – obiecują po interwencji Piasecznonews.pl


Służby powiatowe sankcjonują na jednej z najważniejszych arterii stan, który na niej istnieje od lat – wskazują miejsca parkingowe w miejscach, gdzie zwykle kierowcy pozostawiają auta, ale też mają wymalować wysepki tu, gdzie parkować nie wolno.

Wczoraj ekipa wymalowana nowe, przesunięte względem poprzednich, pasy na osi jezdni. Jadąc Kalwaryjską po tej operacji trudno się zorientować, które pasy obowiązują, ponieważ poprzednie są w niezłym stanie. Razi to szczególnie w okolicy poczty i sklepu ogrodniczego. Kiedy nowe wymalowania nieco się wytrą, będą nie do odróżnienia od starych.

– Zobaczymy jak to wygląda i podejmiemy środki zaradcze. Poprzednie pasy zamalujemy – zapowiada Grzegorz Wójcik, naczelnik Wydziału Inwestycji, Remontów i Drogownictwa starostwa w Piasecznie.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię