Widzowie wracają do Centrum Kultury!

0

PIASECZNO Od marca część publiczności będzie mogła znów uczestniczyć w wydarzeniach na żywo organizowanych przez Centrum Kultury w Piasecznie

Wraz z początkiem kolejnego miesiąca publiczność, ograniczona do 50 proc. powierzchni obiektów, będzie mogła wypełnić dwie gminne sale – Dom Kultury w Piasecznie i Klub Kultury w Józefosławiu.

Podjęliśmy decyzję, że otwieramy się, zgodnie z rozporządzeniem, od 1 marca – mówi Katarzyna Biernadska-Hernik, wicedyrektor Centrum Kultury w Piasecznie. – Nie da się tego zrobić z dnia na dzień, więc musimy się do tego przygotować.

″Jednocześnie wszystkie wydarzenia będą nadal dostępne w formie online.

Jako pierwszy po otwarciu, w sobotę 6 marca w piaseczyńskim Domu Kultury odbędzie się niezwykle barwny muzycznie i tanecznie koncert flamenco, na którym wystąpią czołowi artyści tej sztuki w Polsce: Małgorzata Wołyńczyk – taniec (laureatka VI Międzynarodowego Konkursu Tańca Flamenco „Flamenco Puro”), Jakub Wagner – gitara flamenco, gitara elektryczna, Mateo Gallito – taniec, śpiew, palmas, Michał Kacprzak – gitara flamenco, Andrzej Kowalski – bas i Grzegorz Ziętala – cajon, palmas.

Początek o godzinie 19. Bilety – 35 zł (dostępne od 22 lutego).
Transmisja live – FB Centrum Kultury.

Tyl./fot. Felix de Vega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię