Więcej darmowego internetu w uzdrowisku

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Rozszerza się zasięg publicznej sieci WiFi. Niedawno przybyło 10 nowych hotspotów, które umożliwiają bezpłatne korzystanie z internetu m.in. w okolicach willi Gryf oraz tężni w Parku Zdrojowym


W gminie Konstancin-Jeziorna było dotychczas około 70 hotspotów, obejmujących swym zasięgiem parki, place zabaw oraz główne przystanki autobusowe. Umożliwiały one dostęp do internetu mieszkańcom oraz turystom, odwiedzającym gminę. Niedawno Konstancin otrzymał dofinansowanie w wysokości 65 tys. zł, co pozwoliło na rozbudowę sieci o kolejne lokalizacje. Teraz z bezpłatnego internetu można korzystać także w okolicach świetlicy przy ul. Anny Walentynowicz, w rejonie willi Gryf i Kamilin, a także tężni, amfiteatru i plenerowej siłowni w Parku Zdrojowym. Darmowa bezprzewodowa sieć będzie dostępna także na placach zabaw na osiedlu Mirków, przy ul. Południowej, w Parceli i na osiedlu Kozia.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Rozumiem, że obywatele leżąc oszczędnie na trawie koło tężni mogą pragnąć przy okazji surfować w sieci, chociaż jak dla mnie jest to niejaka patologia, bo jakbym tam się położył, żeby powdychać sobie solankę i aromat okolicznych sosen, to dla uzyskania stanu względnej nirwany nie chciałbym za cholerę ryć jednocześnie w internecie, bo dla mnie jest to sprzeczność.

    Ale rozumiem, że niektórzy bez ciągłego dostępu do internetu żyć wręcz nie mogą.

    No dobra, niezupełnie to rozumiem, ale się staram.

    Ale jakbym się nie starał, to za cholerę nie rozumiem, czemuż to takim wielkim sukcesem ma być umożliwienia korzystania z internetu w okolicach willi Gryf. To przecież nie są okolice szczególnie nawiedzane. Przecież tamtędy nieliczni ludzie tylko z rzadka przechodzą, a w dodatku są to okoliczni mieszkańcy, którzy za chwilę wejdą do swoich mieszkań i włączą kompy! Po kiego grzyba w tym miejscu inwestować w jakieś hotspoty?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię