Wieczór filmowy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie

0
BB

PIASECZNO 5 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie odbędzie się projekcja filmu „Billy Elliot”. Po seansie będzie pora na rozmowę o przemyśleniach i spostrzeżeniach na temat filmu


Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na wieczór filmowy z dziełami o charakterze psychologicznym. Filmy te, doceniane przez publiczność z całego świata, zmieniają sposób postrzegania wielu rzeczy, wnoszą coś nowego do umysłów i poszerzają horyzonty.

Wieczór filmowy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w PiaseczniePo każdym filmie przy kawie, herbacie oraz przekąskach będzie możliwość porozmawiania o spostrzeżeniach na temat dzieła oraz samego seansu, poznania różnorodnych sposób odbioru tej samej postaci oraz sytuacji, odpowiedzi na nurtujące każdego pytania i zabawę w profilowanie głównych postaci z pomocą zaproszonego przez Ośrodek eksperta.

Wieczór filmowy jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Projekcja odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Piasecznie przy ul. Wojska Polskiego 54, o godz. 17:00.

Aby komfort oglądania był jeszcze większy, organizatorzy zapraszają do zgłoszeń na adres e-mail: ewa.misztal@mgops.piaseczno.eu

Ilość miejsc ograniczona!

BB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię