Wiele atrakcji na pięciolecie

10

PIASECZNO Z okazji pięciu lat istnienia Strefy Kultury Centrum Kultury w Piasecznie zorganizowało imprezę plenerową w pobliżu Centrum Edukacyjno-Multimedialnego

Większość atrakcji „Strefy Dźwięku i Ruchu” przewidzianych dla mieszkańców skupiono na terenie targowiska. Na scenie odbywały się pokazy dźwiękowe, taneczne i występy muzyczne, najmłodsi mogli skorzystać z animacji dźwiękowo-ruchowych, a wszyscy chętni pożywić się w kilku dostępnych food truckach.

Ciekawostką było silent disco – gdzie, w specjalnie wydzielonym miejscu, można było potańczyć i posłuchać muzyki w słuchawkach. Na miejscu nie zabrakło też warsztatów muzycznych – zarówno bębniarskich, jak i wspólnego śpiewania z miejscowymi instruktorami. Wieczorem odbył się jeszcze koncertu zespołu Laviah oraz wyświetlony został muzyczny film dokumentalny „Arie i piruety”.

Tyl.

10 KOMENTARZE

 1. Dzięki temu że informacja została podana post factum na imprezie jak widać na załączonym zdjęciu przybyły dzikie tłumy..

   • Promocja to jedno ale taka impreza powinna być w centrum miasta gdzie są ludzie a nie na obrzeżach.

    No chyba że o to chodziło organizatorom żeby tylko wydać budżet.

    • To jest niedoszłe centrum multimedialne… Śmieszne, że w tym mieście nie ma Centrum Kultury z prawdziwego zdarzenia z salą widowiskową. Są za to rozproszone różnego typu punkty i punkciki. Myśli się o jakiś basenach etc.

     Co do imprezy, a bo to pierwszy raz jest jakaś impreza organizowana sztuka dla sztuki? Jeszcze pół biedy jak organizuje to CK, ale gorzej jak biorą się za to jakieś pseudo fundacje.

   • Bo co to za imprezy… Jedyna impreza jaka była, była niestety biletowana – był to koncert Karaś/Rogucki. Reszta to jakieś bzdety i target to madki z bombelkami…

  • Podobnie jak informacje o live z Putkiewiczem… Pojawia się po fakcie, z datą dzień wstecz, a to wszystko tylko dlatego, żeby pojawiło się mało osób, szczególnie tych krytykujących.

   • Data i godzina udostępnienia tekstów na facebooku mówią same za siebie. Żadna zapowiedź nie pojawiła się po fakcie. Sobotnia impreza trwała od 10.00 do 22.00

    • Ciekawe… Jakbym to nie wiedział, że można publikować wpisów z datą wsteczną… Moje uwagi dotyczą wyłącznie transmisji na żywo z Burmistrzem. Jeżeli nawet faktycznie tak było, to zastanawiające jest dlaczego tego typu informacje (wg. dat) są publikowane poprzedniego dnia w późnych godzinach…

     • Pytanie tylko po co zmieniać datę? Nie stosujemy takich praktyk.
      Jeśli post jest zamieszczany w dzień lub w przeddzień wydarzenia, to chyba oczywiste, że ma na to celu przypomnieć lub poinformować internautów.

 2. O imprezie dowiedziałam się z piątkowej informacji na portalu Piasecznonews.
  Wybraliśmy się tam całą rodzinką koło południa i zdązyliśmy wysłuchać jednej piosenki
  młodej wykonawczyni i koniec. Później nic się nie działo. Dwa stragany z cukrową watą, jeden pan sprzedający miody, parę dzieci rysowało coś przy stolikach, inni chodzili bez składu bez ładu. Ktoś odsyłał do czytania przyczepionej do tablicy kartki z programem z ktorej dowiedzieliśmy się, że część wydarzenia jest na placu zabaw przy wejściu do CEM-u.
  Tam też nic się nie działo. Jakiś pan brzdąkał na gitarze a dwie lub trzy osoby udawały, że śpiewają,
  Postanowiliśmy dać jednak szanse imprezie, licząc, że może się rozkręci i wróciliśmy na nią po parogodzinnej przejażdżce na rowerze. Niestety nic się zmieniło, no może poza paroma osobami ze słuchawkami na uszach tańcymi w zagrodzonym terenie.

  Uważam, że pomysł był dobry, bo miejsce tuż pod siedzibą ale organizacja już nie.
  Było smętnie i nudno. Jedyne co się udało, to pogoda, bo jakby jeszcze lało tego dnia, to nikt by nie przyszedł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię