Wielka bitwa w Magicznych Ogrodach

2

Wszyscy, którzy czytają baśnie, wiedzą, że napędza je odwieczna walka dobra ze złem. I to jest zrozumiałe. Problem pojawia się w momencie, kiedy nie umiemy odróżnić dobra od zła. Dzieje się tak wtedy, kiedy zło przebiera się w nieswoje szaty. Często robi to tak skutecznie, że nabierają się na to nawet starzy wyjadacze.

Wśród czytających te słowa, na pewno są tacy, którzy chcielby wziąć udział w „Wielkiej Bitwie. Koronie Zagłady”, 29 i 30 sierpnia w Magicznych Ogrodach Janowiec koło Kazimierza Dolnego. Zło w niej uosabiać będzie mroczny Alatus, kompan Araga. Po stronie dobra staną wojownicy, wyszkoleni przez Thoroda, dowódcę straży Krasnoludów.

W ostatni weekend sierpnia janowiecki Ogród zaprasza wszystkich do udziału w unikalnym zdarzeniu, jakim jest rekrutacja do wybranej przez siebie armii, a następnie do udziału w bitwie. Na pewno dużym przeżyciem dla wszystkich gości, będzie możliwość wcielenia się w rolę bohatera w tym widowisku.

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

Wszyscy, którzy przybędą do Magicznych Ogrodów 29 lub 30 sierpnia, aby stoczyć walkę, najpierw będą musieli podjąć decyzję, czy chcą reprezentować dobro czy zło. W kolejnym kroku podpiszą kartę rekrutacyjną i kontrakt najemnika. Starcia, choć bezkrwawe, bez wątpienia będą dla obu stron konfliktu niezwykle emocjonujące. Jaki będzie ich wynik?

W dużym stopniu będzie zależał od udziału gości janowieckiego parku. W programie imprezy krasnoludzka musztra, lekcje walki, nauka komend i okrzyków bojowych. Goście zostaną poddani szkoleniu, tak aby byli przydatni w boju. Owa przydatność prowadząca do sukcesu, to przede wszystkim działanie zepołowe – bitew nie wygrywają soliści.

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

Wielka Bitwa będzie wydarzeniem atrakcyjnym także dla widzów, którzy nie wezmą w niej bezpośredniego udziału. Będzie można zobaczyć jeźdźców, kaskaderów, popisy pirotechniczne. Po prostu musicie tam być 🙂

Wygraj bilety

Dziś  28 sierpnia Kurier Południowy organizuje konkurs, w którym można wygrać bilety do MAGICZNYCH OGRODÓW. Wejdź na stronę Kuriera Południowego lub otwórz gazetę, znajdź Dodatek Edukacyjny, a w nim konkurs i dzwoń!

29 i 30 sierpnia, „Wielka Bitwa. Korona Zagłady”, Magiczne Ogrody Janowiec.

Wydarzenie: facebook.com/magiczneogrodyjanowiec, www.magiczneogrody.com

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię