Wielka Gala Sportu 2022

0

PIASECZNO 18 lutego 2022 roku odbędzie się Gala Sportu 2022. Najlepsi sportowcy, zawodnicy, trenerzy, kluby sportowe, działacze oraz sponsorzy otrzymają nagrody oraz wyróżnienia za zasługi i osiągnięcia w 2021 roku.

Uroczystość odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Program wręczania nagród i wyróżnień w kategoriach:
17.00-19.00 – stypendysta, zawodnik, nadzieja sportowa, szkoła, klub sportowy
20.00-21.30 – trener, działacz, sponsor

W gminie Piaseczno stawiamy na sport, dlatego bardzo cieszy nas, że miłośników aktywności fizycznej z roku na rok przybywa i możemy pochwalić się ogromnymi sukcesami zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza
Podczas uroczystej Gali Sportu, premierę będzie miała książka autorstwa Agnieszki Cubały pt. “Sportowe Dzieje Piaseczna. Za zdjęciu Agnieszka Cubała z Markiem Frączem dyrektorem Gosir Piaseczno

Oprócz wręczenia nagród i wyróżnień, podczas uroczystej Gali Sportu, premierę będzie miała książka autorstwa Agnieszki Cubały pt. “Sportowe Dzieje Piaseczna”, która przybliża historię piaseczyńskiego sportu.

Odbędzie się transmisja online na żywo z wydarzenia, która będzie prowadzona na oficjalnym kanale GOSiR Piaseczno: www.fb.com/GOSiRPiaseczno

Źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię