Wielka hamburgerowa wyżerka! Już od jutra w Piasecznie zacznie się Rewia Smaków

0

PIASECZNO Po raz pierwszy w naszym mieście Biuro Promocji i Informacji wraz z firmą Eventor organizuje trzydniową Rewię Smaków.

W weekend od 4 do 6 maja 2018 roku na zrewitalizowanym Skwerze Kisiela rozstawią się wokół placu food trucki, a nasze kubki smakowe będą miały możliwość spróbowania przeróżnych dań.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na street foodow’y festiwal, w ramach którego zagości u nas około 17 specjalnie wyselekcjonowanych food trucków, reprezentujących formułę slow food, czyli jedzenie smaczne i zdrowe, przygotowywane ze świeżych produktów. Każde stanowisko będzie odmienne, będą zarówno dania na ciepło, tradycyjne jak burgery ze 100 % wołowiny czy pizze, ale też oryginalne dania kuchni orientalnych czy meksykańskich. Będą też tajskie lody i inne ciekawe słodkie potrawy.

Rewia smaku, będzie imprezą rodzinną w formie pikniku, której towarzyszyć będzie muzyka, strefa chilout oraz atrakcje dla dzieci.

Terminarz imprezy:
– piątek, 4 maja – g. 12.00 – 22.00
– sobota, 5 maja – g. 12.00 – 22.00
– niedziela, 6 maja – g. 12.00 – 20.00

W tych dniach wyłączone z użytkowania będą miejsca postojowe wzdłuż ulicy Sierakowskiego na wysokości skweru, zamknięty będzie także łącznik pomiędzy ul. Kościuszki i Sierakowskiego na wysokości urzędu miasta. Zbierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i daj się ponieść kulinarnym (i nie tylko) emocjom. To będzie niezapomniany weekend!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię