Wielka Orkiestra zaczęła rejestrację wolontariuszy. Liczba miejsca ograniczona

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Trwają przygotowania do 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowuje się do niej również konstanciński sztab. Właśnie ruszyła rejestracja wolontariuszy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bez nich nie byłoby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mowa o wolontariuszach, którzy w dniu finału akcji, kwestują na ulicach polskich miast. Nie inaczej będzie 10 stycznia 2021 r. Tego dnia orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 29. Tym razem pod hasłem „Finał z głową”.

Rejestracja online

Aby zostać wolontariuszem i dołączyć do konstancińskiego sztabu WOŚP trzeba się zarejestrować. W tym roku można to zrobić bez wychodzenia z domu, przez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową: iwolontariusz.wosp.org.pl i wypełnić formularz online (do zgłoszenia trzeba dołączyć swoje zdjęcia, na którym dobrze widoczna jest twarz). O rozpatrzeniu wniosku kandydaci na wolontariusza zostaną poinformowani mailowo. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 grudnia. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów podczas rejestracji można kontaktować się mailowo z szefem konstancińskiego sztabu WOŚP (e-mail: [email protected]).

Rekordowa zbiórka

Konstancin-Jeziorna z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra od lat. Podczas 28. finału udało się zebrać rekordową kwotę – ponad 90,5 tys. zł. Wierzymy, że przyszłoroczny wynik będzie jeszcze lepszy. Finał WOŚP 2021 dedykowany jest laryngologii.

Żródło: konstancin-jeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię