Wielka siatkówka w Piasecznie

0

SIATKÓWKA W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie zmierzyły się ze sobą, grające na co dzień w PlusLidze – najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, zespoły GKS-u Katowice oraz Indykpolu AZS Olsztyn. Spotkanie rozegrano w ramach XII Memoriału Zdzisława Ambroziaka

W meczu, który odbywał się przy pełnych trybunach i w świetnej atmosferze, ostatecznie górą okazał się być faworyzowany zespół z Olsztyna, zwyciężając 3:1 (21:25, 25:23, 25:17, 25:17).
– Przy okazji memoriału była okazja żeby ściągnąć tu drużyny grające na poziomie światowym – mówi Zdzisław Lis, burmistrz Piaseczna. – Z inicjatywą zwrócił się do mnie Robert Wójtowicz, który następnie przygotował tą imprezę. Siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportu i mam do niej ogromny sentyment. Mogliśmy obejrzeć wspaniałe widowisko na najwyższym poziomie.
Jedynym mankamentem spotkania było nie najlepsze oświetlenie w hali.
– Wiadomo, dla siatkarzy przydałaby się trochę większa sala, ale już jej nie rozszerzymy – powiedział burmistrz. – Oświetlenie jednak na pewno poprawimy, gdyż jest to niezbędne żeby zachować tutaj odpowiedni standard.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię