Wielka uczta muzyczna już dziś

0

GÓRA KALWARIA Dziś Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na wielka ucztę muzyczną Classica Calvaria koncert symfoniczny orkiestry PZLPiT „Mazowsze”. Usłyszymy dzieła wielkich kompozytorów takich jak Ludwig van Beethoven, Fryderyk Chopin oraz Franciszek Schubert. Wejściówki do odebrania od godziny 14.00.

Ośrodek Kultury Kultury w Górze Kalwarii zaprasza dziś w podróż po kompozycjach z początku XIX wieku podczas Classica Calvaria koncert symfoniczny orkiestry PZLPiT „Mazowsze”. Usłyszymy utwory Ludwiga van Beethovena, Fryderyka Chopina oraz Franciszka Schuberta w wykonaniu Orkiestry Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”pod dyrekcją maestro Jacka Bonieckiego. Tym razem w cyklu Classica Calvaria wraz z orkiestrą wystąpi Zbigniew Raubo pianista, profesor Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Wstęp wyłącznie z wejściówkami. Wejściówki będą do odbioru w dniu koncertu od godz. 14.00 w hali sportowej przy ul. Białka. Jeśli z jakichś powodów nie mogą Państwo odebrać wejściówek osobiście – wystarczy zadzwonić pod numer tel. 503 928 337 (od godz. 14.00) i potwierdzić chęć przybycia. To wyjątkowy koncert. Warto być tam dziś!
CZYTAJ TAKŻE:  Centrum Medyczne GRAPA MEDICA REKRUTUJE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię