Wielka wiewiórka odwiedzi 100 miast, w niedzielę zawita do Piaseczna. Po co?

0

PIASECZNO Dość oryginalny pomysł na promocję i przyciągnięcie turystów do Inowrocławia realizują władze tego miasta. Wysłały w podróż „której nie odbyła jeszcze żadna wiewiórka” swoją maskotkę. Co myślicie o takiej akcji?


– Inowrocławska maskotka WiewiórINKA jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W taki sposób bohaterka akcji będzie opowiadała o Inowrocławiu, zachwalała jego uroki zapraszając do odwiedzenia tego uzdrowiskowego miasta – tłumaczą organizatorzy akcji.

Rudy zwierzak z Inoworcławia (w kujawsko-pomorskim) przez sześć weekendowych podróży odwiedził m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, Szczecin, Olsztyn, Białystok i 52 innych polskich miast. Teraz pakuje się, żeby 15 i 16 września pokazać się w Łańcucie, Rzeszowie, Dębicy, Tarnowie, Bochni, Krakowie, Skarżysku-Kamiennej, Radomiu, Kutnie i… Piasecznie. W najbliższą niedzielę w godz. 14:35 -15:25 maskotkę będzie można spotkać na rynku.
Dla tych, którzy chcą więcej dowiedzieć się o WiewiórINCE, dodamy, że ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. Nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię