Wielka wyprzedaż w BOSCCOLO

3

PIASECZNO Niewątpliwie buty i torebki to atrybuty każdej kobiety, a jeżeli są ładne, oryginalne, do tego wygodne i w takiej ilości wzorów i kolorów, że jest w czym wybierać, to istny raj dla kobiet! Taki raj proponujemy naszym klientkom. BOSCCOLO czyli światowa marka po sąsiedzku!

BOSCCOLO to polska marka stworzona przez nas około dekady temu. Pod marką własną sprzedajemy eleganckie obuwie skórzane oraz torebki, nasza praca to także nasza pasja, przez co kreowanie nowych trendów na rynkach światowych daje nam, po za spełnieniem zawodowym także wiele radości i satysfakcji. Tworząc naszą kolekcję opieraliśmy się nie tylko na “wizualnych doznaniach” ale także zwracaliśmy uwagę na wygodę buta, jakość i estetykę jego wykonania. Każdy model został przez nas “przetestowany” pod względem komfortu chodzenia i prezencji na nodze, każdego buta dotykaliśmy aby sprawdzić jakość skóry i wykonania. Jesteśmy pewni że sprzedajemy buty ładne, wygodne i dobrej jakości. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, zaopatrujemy się w komponenty w tych samych włoskich garbarniach co większość wiodących, światowych marek, skóry są tam wyprawiane bez użycia kwasów i chemii, metodami wyłącznie ekologicznymi, a co za tym idzie nie uczulają w żaden sposób.

90% kolekcji jest wyprodukowana ze skór kozich, które są niezwykle miękkie i wytrzymałe, rodzaj skóry ma znaczący wpływ na wygodę buta i komfort chodzenia, a kozina jest tego gwarantem. But wykonany z tej skóry jest miękki, wygodny i prawie natychmiast po założeniu dopasowuje się do naszej stopy. Prócz butów w kolekcji znajduje się kilkadziesiąt modeli torebek na każdą okazję, od klasycznych, wizytowych kopertówek po torby miejskie codziennego użytku.
W naszych kolekcjach stawiamy także na ich oryginalność, poza klasyczną czernią w ofercie znajduje się wiele wzorzystych modeli w szerokiej gamie kolorystycznej.

Naszym głównym kanałem dystrybucji jest internet, a odbiorcami rynki zagraniczne. Współpracujemy z największymi klubami zakupowych na całym świecie. Nasze buty i torebki noszą nie tylko Panie na starym kontynencie, ale także w Australii, Nowej Zelandii, Malezji, Singapurze, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Próżno nas szukać w rodzimych sklepach.
Jedynym stacjonarnym miejscem w jakim można kupić nasze kolekcje to nasz sklep – showroom w siedzibie firmy w Piasecznie przy Ul. Staszica 34 (przy obwodnicy). To jedyne miejsce gdzie można zobaczyć, przymierzyć i kupić markę BOSCCOLO, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Na miejscu czeka miła i fachowa obsługa, która z przyjemnością pomoże Państwu w zakupach. Dla naszych klientów mamy specjalne karty, na podstawie których udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Serdecznie zapraszamy na zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, sobota 8:00-16:00. Staszica 34, Piaseczno, dla klientów bezpłatny parking.

3 KOMENTARZE

    • Promocja może się tyczyć owej likwidacji kolekcji…
      Bardziej właściwe byłoby sformułowanie: Artykuł sponsorowany, Lokowanie produktu albo po prostu reklama…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię