Wielkanoc na piaseczyńskich drogach

0

POWIAT Okres świąteczny to zawsze czas wzmożonego ruchu na drodze w związku z wyjazdami i powrotami. Kierujący spiesząc się często przekraczają dozwoloną prędkość. Tegoroczna Wielkanoc na drogach powiatu piaseczyńskiego była bezpieczna.

Tegoroczne święta można uznać za bezpieczne na drogach powiatu piaseczyńskiego. Policyjne działania rozpoczęły się już w piątek i trwały do poniedziałku. W tym czasie funkcjonariusze bacznie czuwali nad płynnością ruchu, zwracali uwagę na stan trzeźwości kierujących, przekraczanie dozwolonej prędkości, a także czy dzieci podróżujące w pojazdach korzystają z przeznaczonych do tego fotelików samochodowych.

Funkcjonariusze przeprowadzili 632 badania stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Niestety mimo licznych apeli o rozwagę i nie wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu, nie zabrakło amatorów jazdy na „podwójnym gazie”, których było 5. Policjanci zatrzymali 13 dowodów rejestracyjnych oraz 3 prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Na całe szczęście ten okres nie był tragiczny na naszych drogach. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz nikt nie został poważnie ranny.

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię