Wiemy kiedy otworzą skrzyżowanie przy starej mleczarni

5

PIASECZNO Podczas dzisiejszej sesji rady miejskiej burmistrz Daniel Putkiewicz podał termin udrożnienia skrzyżowania przy starej mleczarni w centrum miasta. Z Jana Pawła II nie będzie można jednak skręcić w Dworcową


– Skrzyżowanie ulic Jana Pawła II, Dworcowej oraz Powstańców Warszawy zostanie uruchomione od przyszłego tygodnia – poinformował radnych Daniel Putkiewicz.
Prace przy jednym z najważniejszych skrzyżowań w Piasecznie trwają od października. 21 kwietnia zamknięto dodatkowo krzyżówkę Powstańców Warszawy i Jana Pawła II. Zostanie ona połączona wspólną sygnalizacją świetlną ze skrzyżowaniem Jana Pawła II i Dworcowej. Gmina poinformowała, że obydwa skrzyżowania będą ponownie przejezdne na przełomie maja i czerwca. Wszystko wskazuje na to, że terminu tego uda się dotrzymać, choć w tym rejonie trwają jeszcze intensywne prace (układana jest m.in. nowa nawierzchnia na odcinku ul. Jana Pawła II).
Otwarcie skrzyżowania nie oznacza, że roboty w rejonie mleczarni zostały zakończone. Te potrwają jeszcze kilka miesięcy. Gmina przygotowuje się też do przebudowy odcinka ulicy Dworcowej (on nie będzie przejezdny!), od Jana Pawła II do Nadarzyńskiej. Skrzyżowanie Dworcowej z Nadarzyńską ma zostać zamknięte w wakacje.

CZYTAJ TAKŻE:  Ratunek dla włosów

TW

5 KOMENTARZE

  1. Dla mnie mogę nie otwierać nigdy… Mam gdzieś tą paranoje i poronione miasto oraz jego nieudolnych włodarzy… Bezczelność, ignorancja i niebywała arogancja w stosunku do mieszkańców… Najlepszym przykładem na to jest temat linii 709, której unikają jak ognia… Nic niewiadomo do tej pory czy linia wróci… Ludzie sobie mogą narzekać, pisać, a panowie burmistrzowie i tak mają ich głęboko w poważaniu… Kurier Południowy też nie raczy się zająć sprawą, bo to jedynie gazetka reklamowa i tuba propagandowa – w końcu lokal obecnej redakcji należy do gminy… Także ostrożnie panowie tam z tą polityką, ostrożnie, aby się tylko nie narazić… Pan burmistrz to, pan burmistrz tamto, a zero konkretów i ludzi to wcale nie satysfakcjonuje… Niedługo będziecie pisać o tym, że pan burmistrz biegał na Górkach Szymona… A CO MNIE TO OBCHODZI?! Niech w końcu nie komplikuje swoim mieszkańcom życia i weźmie się za realne zarządzanie, a nie tylko pozoruje. Krew ludzi zalewa… Wszędzie nie moc, a to remont, a to teren PKP – już się rzygać od tego chce… To jest włodarz, burmistrz, czy…

    • Formacja Burmistrza znana jest z bicia piany i stosowania zasady negatywnego doboru współpracowników. Według zasady BMAW (bierny mierny ale wierny). Kto w cywilizowanym świecie trzymał by takiego zastępcę, specjalistę od najdłuższych remontów w skali światowej.

  2. Mam nadzieję, że za nadzór nad takim wielki osiągnięciem Burmistrz nagrodzi swojego zastępcę. Proponował bym fotografię ww z jakimś wysokim działaczem PO na tle sztandaru tej partii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię