Wiemy, kiedy zamknięcie Puławskiej. Kierowców czekają spore utrudnienia!

12

PIASECZNO Już jutro rozpocznie się zapowiadany przez gminę remont ulicy Puławskiej na odcinku od Okulickiego do Chyliczkowskiej


Modernizacja Puławskiej będzie przebiegała etapami i potrwa prawdopodobnie do końca sierpnia. Prace pierwotnie miały rozpocząć się 7 czerwca, ale termin ten został przesunięty o 9 dni. Na pierwszy rzut ma pójść odcinek od Okulickiego do Warszawskiej. Już w środę będzie tam zwężenie jezdni do jednego kierunku przejezdności w stronę centrum miasta.
Całkowite zamknięcie fragmentu Puławskiej planowane jest w wakacje, ale dokładne terminy nie są jeszcze znane – informuje Małgorzata Idaczek z gminnego biura promocji. – O planowanych utrudnieniach będziemy informowali na bieżąco.

TW

12 KOMENTARZE

 1. „… potrwa prawdopodobnie do końca sierpnia”
  =============================
  Pan Redaktor taki optymista czy pani z biura promocji tak mu zawróciła w głowie i powtarza jak za panią matką?

 2. Czy komuś zamiast mózgu sieczka się zrobiła??? Jaki zwężenie fo jednego pasa??? Czy za jazdę samochodem za chwilę zaczną rozstrzeliwać??? Lobby rowerzystów na państwowych posadach za nasze pieniądze żyje w jakimś chorym świecie! Najpierw wycinają wszystkie drzewa w centrum i całość pokrywają betonem, później zmniejszają ilość pasów ruchu. Jak przemieszczać się w tej miejscowości??? Nie wszyscy dojeżdżają wyłącznie do Urzędu Miasta lub do Kościoła!

 3. Polskie rządy chcą zrobić tak jak jest w Holandii rowerek spacerek a jak masz samochód to jesteś najgorszy. Ludzie tyle lat jeździli wozami samochodami końmi a teraz tylko EKO i żeby czysto było. Będziemy stać godzinę w korku teraz bedą dwa trzy razy wieksze

 4. Niestety taki jest trynd w przodującej sile narodu. Wystarczy popatrzeć co wyprawia Rafałek w warszawie. Samochody są be (no chyba, ze będące własnością działaczy PO)

 5. Poziom dyskusji na tej stronie jest żenujący. Po pierwsze zwężenie do jednego pasa jest tylko i wyłącznie na czas remontu. A po drugie większość z was myśli że wymiana asfaltu oraz rur i wszelkich innych wokół tej i inwestycji robi się w tydzień takie samo było wasze gadanie jak był remont Okulickiego, Mleczarskiej i Dworcowej i co źle się jeździ?? A po drugie kiedy niby mieli by zrobić taki remont nawierzchni ?? Jesienią a może zimą??

 6. O zwężeniu Puławskiej do jednego pasa doniosła GW. Zresztą to taki trynd w PO. Rafałek tez chce zwęzić Al. jerozolimskie do jednego pasa. Cała przebudowa to wywalenie pieniędzy. Są znacznie większe potrzeby na inwestycje drogowe w gminie. Typowa budowa wsi Potiomkinowskiej

 7. Do Maro81: zwężenie, a właściwie zlikwidowanie jednego pasa będzie długoterminowe, a nie tylko tymczasowo. W miejsce drugiego pasa zrobią „piękny” pas zieleni, aby stojąc w korku zieleń koiła nerwy i było co podziwiać. Będzie tak samo „miło” siedzieć trzy razy dłużej w korku jak przy zmianie organizacji ruchu przy Nadarzyńskiej. Kto siedzi i wymyśla takie cud?!

 8. Wyprowadzanie ruchu z centrum i zwężanie ulic to oczywiście bardzo dobry pomysł, ale pod warunkiem, że miejscowość posiada wydajną obwodnica. A Piaseczno obwodnicy nie ma. Dlatego ktoś się powinien walnąć w pustą, łysą łepetynę, a nie takie głupoty wymyślać. Za chwilę całe miasto stanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię