Wiemy na podstawie ilu wyników badań sanepid podaje informacje o zakażonych

2

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Piasecznie codziennie podaje informację o stanie epidemicznym w powiecie piaseczyńskim. – Ile testów dotąd zrobiono? – dopytują mieszkańcy i piaseczyńscy radni.

Łączna liczba przypadków wśród mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim aktualnie wynosi 47. Poinformowano o trzech przypadkach zgonów. 7 kwietnia zmarł mężczyzna (l.80), hospitalizowany w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie oraz kobieta (l.81), hospitalizowana w Szpitalu Zakaźnym w Warszawie. Dzień później zmarł mężczyzna (l.74), hospitalizowany w Szpitalu MSWiA w Warszawie (choroba współistniejąca).
Ile badań do tej pory przeprowadzono? O taką informację wystąpiliśmy do sanepidu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że do 15 kwietnia sanepid dysponował 315 wynikami badań. Warto dodać, że w powicie piaseczyńskim mieszka blisko 200 tys. mieszkańców.

CZYTAJ TAKŻE:  Ponad 100 osób trafiło na kwarantannę.

AB

2 KOMENTARZE

  1. Św. Pamięci Pani lat 81,ktora umarła to dostała udaru w domu. Przewiezli ją karetką do szpitala w Grójcu. Tam zarażona została koronawirusem i przewieźli ją do szpitala w Warszawie. Tam niestety umarła… R.I.P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię