Wietnamska pomoc nie słabnie! Tysiące maseczek trafiło do powiatu piaseczyńskiego

3

Komitet ds. zwalczania koronawirusa Sars-Cov-2 społeczności wietnamskiej w Polsce nie ustaje w pomocy w dobie epidemii. Dziś atestowane maseczki trafiły do starostwa powiatowego i piaseczyńskiego szpitala. Wcześniej go gminy Lesznowola i Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie

Dziś przekazano 800 szt. maseczek wielorazowych dla Starostwa Powiatowego w Piasecznie (dla pracowników Starostwa Powiatowego w Piasecznie i jednostek organizacyjnych Domów Pomocy Społecznej, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Domów Dzieci).
Kolejne 700 szt. atestowanych maseczek trafiło do Szpitala Św. Anny w Piasecznie.
Stowarzyszenie „Wolka Center” 3 kwietnia przekazało także Gminie Lesznowola 5000 maseczek ochronnych jednorazowych.
300 szt. wielorazowych maseczek zostało przeznaczonych dla Urzędu Dzielnicy Warszawa-Ochota. W ramach akcji #VNjestesmyzWami wietnamskie restauracje w całej Polsce dostarczyły już ponad 10 000 posiłków dla pracowników służby zdrowia.
Maseczki, środki ochrony, artykuły żywnościowe trafiły także do m.in.: Instytut Onkologii w Warszawie, Szpital Zakaźny w Radomiu, szpital w Grójcu, Szpital Specjalistyczny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, szpital w Szczecinie, szpital w Brodnicy, Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie, Szpital Wolski, Szpital przy ul. Banacha w Warszawie, Instytut Matki i Dziecka, Szpital Dziecięcy przy ul. Niekłańskiej w Warszawie, Polski Czerwony Krzyż, Urząd Dzielnicy Śródmieście, Urząd Dzielnicy Włochy, Urząd Dzielnicy Ochota w Warszawie, Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.

AB

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię