Wiktor schudł 11 kg w 6 miesięcy! Kolejna metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

0

Przedstawiamy Wam Wiktora, który dzięki swojej determinacji oraz ogromnemu wsparciu rodziców postanowił zawalczyć o lepszą wersję siebie. Każdy cotygodniowy sukces był dla niego na wagę złota, a zarazem wielką motywacją w dążeniu do jeszcze lepszych wyników. Z pomocą dietetyka Wiktor schudł aż 11 kg! Zapraszamy do wywiadu z naszym super bohaterem.

Dlaczego postanowiłeś podjąć decyzję o odchudzaniu? Czy duży wpływ na rozpoczęcie kuracji mieli rodzice?
Rodzice mieli ogromny wpływ na rozpoczęcie kuracji, ale mimo wszystko decyzja była podjęta wspólnie. Chętnie się zgodziłem.

Czy czegoś się obawiałeś przed podjęciem kuracji?
Obawiałem się bardzo restrykcyjnej diet, na której będą same sałatki i nie będę mógł jeść tego co dotychczas. Okazało się, że jest totalnie inaczej. Jem to co lubię, nie chodzę głodny, a wszystko jest odpowiednio zbilansowane, o co dba Pani dietetyk.

Jak wspominasz pierwsze tygodnie trwania diety?
Początki były trudne, ciężko było się przyzwyczaić do nowych produktów, których nawet nie chciałem spróbować (pieczywo pełnoziarniste, owoce, warzywa). Teraz nie mam z tym problemu, wszystko mi smakuje. Nawet mój tata przekonał się do ciemnego pieczywa i razem ze mną zmienia swoje nawyki żywieniowe!

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Jakie błędy żywieniowe popełniałeś przed kuracją?
Występowały bardzo często produkty smażone w głębokim tłuszczu np. frytki. Słodycze pojawiały się kilka razy w tygodniu, zdarzały się także słodkie napoje. Porcje były bardzo duże, jak dla dorosłej osoby. Teraz ze względu na regularność posiłków (jest ich 5) nie chodzę głodny i nie ciągnie mnie do niedozwolonych potraw. Od czasu rozpoczęcia kuracji ze słodyczy w lodówce znajduje się jedynie gorzka czekolada :).

Czy jesteś zadowolony z efektów kuracji?
Bardzo, ponieważ schudłem 11 kg. Twarz jest smuklejsza, obwody spadły! To jeszcze nie koniec, ale wiem, że bez problemu osiągnę sukces!

Zastanawiasz się czy nasze metody są skuteczne?

Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie:  https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

 

CZYTAJ TAKŻE:  Gdzie po pomoc lekarską w długi weekend?

Jeśli Ty lub Twoje dziecko ma problemy związane z nadmierną wagą – nie zwlekaj z decyzją i umów się już dzisiaj na darmową analizę składu ciała z omówieniem wyników. To będzie Wasz mały krok do dużej zmiany!

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Twoje spotkanie z dietetykiem

Odważ się na zmiany zadzwoń pod numer 787000226 – zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://piaseczno.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez Facebooka:

 

PROJEKT ZDROWIE PIASECZNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226

https://piaseczno.projektzdrowie.info/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię