Windą czy schodami?

2

PIASECZNO “Windą czy schodami?” to tytuł wystawy artystów wizualnych z grupy Młyn, działającej przy Centrum Kultury w Piasecznie Klub Kultury w Zalesiu Górnym. Wydarzenie zapoczątkuje obchody 90 – lecia Zalesia Górnego.

Grupa artystów wizualnych z Zalesia Górnego i okolic przygotowała wystawę, której pretekstem była budowa windy w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym. Ale to był tylko punkt wyjścia. Na wystawie znajdą się prace symboliczne, realistyczne, metaforyczne i też takie „z przymrużeniem oka”. Jest to prawdziwa mieszanka artystycznych wizji! W przygotowanej wystawie będziemy mogli oglądać plon pracy międzypokoleniowej grupy kilkunastu artystów.

Wernisaż odbędzie się w piątek 17 stycznia o godz. 18.00 w Bibliotecem CEM w Piasecznie w sali wystawowej.Będzie  ją można oglądać  do  18 lutego.

2 KOMENTARZE

 1. “Windą czy schodami?”
  =================
  Już myślałem, że znów będzie o windach na dworcu PKP 😉

  Ale jakby ktoś był ciekaw, to one oczywiście nadal nie działają (dziś sprawdzałem).

  Może by tak Redakcja ogłosiła konkurs na pomysł, do czego można by było je wykorzystać?
  Zgłaszam swój: kabiny do uprawiania miłości, tzw. “szybkich numerków” na stojąco. Płatne oczywiście (chyba, że gmina albo rząd RP zechciałyby zasponsorować tę inicjatywę zmierzającą do zwiększenia przyrostu naturalnego).

  A jeśli ktoś się oburzy, jak mają sobie radzić niepełnosprawni, to odpowiem: czołganiem przez pełzanie po schodach. Przecież windy i tak nie działają i działać nie będą, więc nie ma znaczenia, czy stoją puste, czy pełne uciech cielesnych. Ślimaki pełzają, to starzy i kulawi też mogą, a windy wreszcie się do czegoś przydadzą.

 2. Jak często się z Tobą nie zgadzam tak w temacie konkursu dotyczącego wind “widmo” na PKP w Piasecznie jestem “za”. Może chociaż udostępnić je bezdomnym, zawsze to jakieś schronienie przed deszczem czy wiatrem albo zrobić tam jadłodzielnię lub przystanek “czytelnia”, kilka książek, krzesełko, a może postawić w nich po stoliku, dwa krzesełka i zrobić miejsce do gry w szachy? Tak zwyczajnie po ludzku, żeby był z nich jakikolwiek pożytek skoro już są, jakikolwiek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię